Żłobek Kalejdoskop | Poznań

Aktualności

Co dzieje się w żłobku Kalejdoskop?

Szafing, czyli wymiana ubrań dla małych i dużych

17 maja 2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców i Dziadków na SZAFING, czyli wymianę ubranek dziecięcych oraz mody dla dorosłych Powitanie wiosny jest dobrym powodem do zrobienia porządków w szafie:) Nagle okazuje się, że część rzeczy zrobiła się dla naszego Malucha za mała, a w szafie widzimy braki garderoby w odpowiednim rozmiarze? Być może rodzicielskiej szafie też przyda się…

Czytaj więcej

Warsztaty z Pozytywnej Dyscypliny

31 marca 2019

Zapraszamy Pedagogów, Opiekunów i Rodziców Dzieci na warsztaty „Pozytywna Dyscyplina”, które pozwolą rozpocząć lub udoskonalić relację z Dzieckiem opierając ją na otwartości, umiejętności słuchania i słyszenia siebie nawzajem, na zrozumieniu emocji swoich i dziecka. Szkolenie poprowadzi Malwina Malinowska edukatorka Pozytywnej Dyscypliny .

Czytaj więcej

Pierwsza pomoc przedmedyczna – bezpieczeństwo dzieci

27 marca 2019

Bezpieczeństwo Dzieci jest dla nas priorytetem. Serdecznie zapraszamy Rodziców i Opiekunów Dzieci na szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej (4 kwietnia 2019 r., godz. 17:30-20:30). Wychodzimy z założenia, że świadomy Rodzic/Opiekun to ten, który zdaje sobie sprawę z zagrożeń zdrowia i życia u Dzieci. Nie omijajmy tematu szerokim łukiem, tylko stawmy mu czoła!

Czytaj więcej

Walentynkowa Randka dla Rodziców

1 lutego 2019

Mamo, Tato, idźcie na randkę! Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców na Walentynkową Randkę! Umożliwimy Państwu spędzenie piątkowego (około walentynkowego) wieczoru tylko we dwoje zapewniając Państwa Dzieciom profesjonalną opiekę:) Zapraszamy do nas Dzieci w wieku od 6 miesięcy do 10 roku życia.

Czytaj więcej

Warsztaty dla Dzieci i Rodziców

15 stycznia 2019

Serdecznie zapraszamy na cykl warsztatów dla Dzieci i Rodziców pt. „WARSZTATOWY KALEJDOSKOP”. Warsztaty będą polegać na wspólnej zabawie rodziców z dziećmi. Będzie kreatywnie, edukacyjnie, nieco brudząco i wesoło! Zajęcia przewidziane są dla dzieci od 6 miesięcy do 5 roku życia!

Czytaj więcej

Kalejdoskopowe przyjęcia urodzinowe dla Dzieci

24 czerwca 2018

Projekt edukacyjno-artystyczny KALEJDOSKOP to firma założona z myślą o sprawianiu dzieciom radości… nie tylko w żłobku! Serdecznie polecamy przyjęcia urodzinowe urządzane właśnie przez KALEJDOSKOP! Przyjęcia urodzinowe organizowane są w oparciu o indywidualne upodobania jubilata i jego rodziców:)

Czytaj więcej

Seminarium dla Rodziców i Nauczycieli: Rodzic jak latarnia morska

15 kwietnia 2018

Zapraszamy Rodziców i Nauczycieli na seminarium organizowane przez Projekt edukacyjno-artystyczny KALEJDOSKOP. Spotkanie poprowadzi psycholog, psychoterapeuta, trener Fundacji Family Lab – Anna Mazek. Jakie tematy zostaną poruszone na seminarium? Seminarium jest próbą odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób mądrze towarzyszyć dzieciom, aby być dla nich oparciem, a jednocześnie działać z poszanowaniem ich godności.

Czytaj więcej

Szafing, czyli wymiana zabawek i ubranek dziecięcych

15 kwietnia 2018

Serdecznie zapraszamy na Szafing, czyli wymianę zabawek i ubranek dziecięcych. Szafing odbędzie się 24 kwietnia w godzinach 15:30-18:00.

Czytaj więcej

Warsztaty wiosenno-wielkanocne dla Rodziców i Dzieci

19 marca 2018

Zapraszamy Rodziców Kalejdoskopowiczów na warsztaty wiosenno-wielkanocne! 27  marca (wtorek) w godzinach 16:30-17:30 organizujemy warsztaty wiosenno-wielkanocne dla Dzieci i Rodziców.  Mamy nadzieję, że spotkanie będzie okazją do wspólnej zabawy.

Czytaj więcej

Seminarium dla Rodziców i Nauczycieli: Sztuka mówienia „NIE” z czystym sumieniem

1 lutego 2018

Zapraszamy Rodziców i Nauczycieli na seminarium organizowane przez Projekt edukacyjno-artystyczny KALEJDOSKOP. Spotkanie poprowadzi pedagog, trener Fundacji Family Lab – Teresa Piszczała-Nowak. Jakie tematy zostaną poruszone na seminarium? O tym, co stoi za „nie” i jak mówić je z czystym sumieniem, a przy tym nie krzywdzić innych, jak usłyszeć „nie” dziecka jako ważny komunikat o nim samym…

Czytaj więcej

Zapisz swoje dziecko

do żłobka Kalejdoskop

Wykonanie strony: